פרקט למינציה: סוגים, מחירים, התקנה

פרקט למינציהלייצור של ריצוף למינציה השתמשה ספוג שרפי מלמין ולחץ לפי סעיפים בלחץ גבוה של נייר. כדי להגן על הריצוף מחיקה, קרן UV, לכלוך ולחות שכבה עליונה מצופית במלמין או שרפים אקריליים. הריצוף לרבד הוא עמיד, אמין ועמיד. משטח שונה מבריק, במגוון צבעים, עם קצוות משופעים או לא יאפשר לממש את רעיונות העיצוב הנועזים ביותר.

ריצוף למינציה משמש הוא למגורים והן בשטחים ציבוריים, זה יכול להיות כל דפוס (עץ, אבן, קרמיקה, או כל סוג של ציפוי דקורטיבי).היתרון העיקרי - פני השטח שלו לא משאיר סימנים על העקבים, ציפורניים לחיות מחמד, בדלי סיגריות שנפלו, וכו 'יש גם רבד העמיד במים.

בחירת רבד, שקלו לחדר שבו היה מיועד. מטבח או מסדרון לקנות לפחות 32 כיתת רבד, את הטוב ביותר 33, ולחליפת סלון או חדר שינה ו31 כיתה. יש לזכור שהציון גבוה יותר, יותר יקר זה.

ישנם שני סוגים של ריצוף למינציה - דבק ונעלו. כרגע דבק אינו בשימוש, כפי שהוא טירה הרבה נחותה. רבד טירה ניתן לפירוק והרכבה בקלות. אם חלק כלשהו של ציפוי למינציה פגום, זה יכול בקלות להיות מוחלף.

ריצוף לרבד ריצוף סינטטי הוא תחליף, אשר הוא התכונה החיובית העיקרית שלה - טוהר וספציפי של התמונה אקולוגית, אך במחיר נמוך יותר, עם חוזק ועמידות גבוה לניזק.

מנהיגים מוכרים בייצור של ציפוי למינציה הם גרמניה, שוודיה, בלגיה, נורבגיה.


וידאו קשורים: פרקט למינציה

  • ריצוף לרבד BALTERIO - אפקט 3D

  • פרקט למינציה EGGER - הוראות התקנת JUST clic

  • כיצד להשתמש בערכה לתיקון Quick-Step החדש

  • כיצד להתקין ריצוף לרבד ארטה Quick-Step

חיפוש

יצרנים

Balterio
Witex
GRABO
Teka

Tags

סוגי עצים‎

Garapa

Garapa

עץ שיטה

עץ שיטה

אפריקה טיק

אפריקה טיק

אגס

אגס